تراکتور

فیلـتر

نمایش دادن همه 6 نتیجه

معرفی برند تراکتور


تراکتور” به معنای کشنده می باشد و هر ماشینی که این قابلیت را داشته باشد آن را تراکتور می نامند. محصولات برند تراکتور، از انواع خودروهای سنگین است که طراحی خاص خودش را دارد. به طور کلی، ساخت ماشین های کششی مانند تراکتور از صد و پنجاه سال پیش شروع شده است. اگر بخواهیم به طراحی ابتدایی تراکتورها برگردیم می توانیم شمایل گاوآهن هایی را که به موتور بخار مجهز شده را برایتان به تصویر بکشیم.

تراکتورهای اولیه برای اینکه بتوانند کار کنند، به نیرو بسیار زیادی نیاز داشتند تا حدی که شاید 14 الی 15 نفر قدرتمند، نیاز بود تا یک تراکتور را به حرکت درآورد. در واقع علاوه بر تامین نیروی انسانی خیلی زیاد، این تراکتورها به آب و زغال سنگ زیادی نیز برای کار احتیاج داشتند. این تراکتورهای سنگین و پر زحمت تا سال ها در همین مدل های عادی که برای تان توصیف کردیم مورد استفاده قرار می گرفتند.

تا اینکه اولین محصولات برند تراکتور مجهز به موتور بنزینی در سال ۱۸۹۲ توسط جان فرولیخ، طراحی و تولید شد. در طراحی این تراکتور، یک موتور تک سیلندر قرار گرفته بود که مصرف بنزین داشت. قدرتی که به واسطه موتور به وجود می آمد، توسط گیربکس ساخته شده و به وسیله خود او به چرخ‌ های تراکتور منتقل می گشت.

با تمام این تفاسیر، این طراحی مورد قبول واقع نشد و کم کم چارلز هارت Charles W. Hart و چارلز پار Charles H. Parr به این فکر افتادند که یک تراکتور با موتور دو سیلندری طراحی و تولید نمایند و پس از این طراحی و استقبال از آن ها، تراکتور کم کم با طراحی امروزی، شمایل امروزی را به خود گرفت و کاربردهای مختلفی پیدا کرد.

قطعات یدکی تراکتور

ویژگی های محصولات برند تراکتور

به طور کلی انواع محصولات برند تراکتور، دارای چهار چرخ هستند که دو عدد چرخ بزرگ در قسمت تحتانی آن ها و دو عدد چرخ کوچک در قسمت جلوی تراکتور قرار دارد. عموماً برای موتور تراکتور، جایی در قسمت جلویی در نظر می گیرند. این ساختمان، همیشه برای تراکتورها در نظر گرفته شده و شما هیچ تراکتوری را نمی توانید پیدا کنید که ساختمانی مغایر با این استاندارد تعیین شده داشته باشد.

اما امروزه در کنار این ساختمان همیشگی و دائمی که برای محصولات برند تراکتور طراحی می شود، یک کابین با هدف راحتی و تضمین سلامت جانی راننده در قسمت بالای تراکتور و بخش نشیمنگاه راننده تعبیه می کنند که تمامی تجهیزات مربوط به راندن تراکتور در همین کابین در کنار صندلی راننده طراحی شده است.

تراکتورهای شنی دار یا همان تراکتورهایی با چرخ زنجیری پلاستیکی، مجهز به سیستم انتقال قدرت هیدرولیکی، از محبوب ترین نوع تراکتورها در بازار امروز می باشند. اما مهم ترین تعریف از ساختمان و ویژگی تراکتور این است که این خودرو کششی، دائماً در حال بروز رسانی و تغییر می باشد.

خرید عمده لوازم یدکی برند تراکتور

به هر حال تراکتورها ماشین های کاری هستند که در شرایط عمومی و محیطی سختی کار می کنند. بروز ایراد و اشکال در لوازم یدکی تراکتور و تهیه مجدد آن ها، امری بسیار طبیعی است. مجموعه ما به عنوان یک مجموعه تامین کننده انواع قطعات و لوازم یدکی تراکتور، به صورت دائمی در خدمت شما عزیزان خواهد بود. بنابراین هیچ نگرانی و محدودیتی در باب تهیه انواع لوازم یدکی و تجهیزات تراکتور برای شما عزیزان وجود نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر ...