تویوتا

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

معرفی برند تویوتا


برند تویوتا یکی از شرکت های بزرگ و چند ملیتی طراحی و ساخت انواع خودرو، ماشین ‌آلات، پیشرانه و قطعات خودرو می باشد. شرکت صنایع تویوتا در سال 1926، برای اولین بار توسط فردی به نام ساکیشی تویودا راه اندازی شد. این شرکت یک شرکت بافندگی و تولید فرش بود و در این شرکت یک ماشین بافندگی جدید نیز طراحی و تولید شده و بود ولی تمرکز کلی شرکت بر روی ریسندگی و تولید فرش بود.

آن ها در سال ۱۹۲۹ توافق نامه ای را با شرکت برادران پلات از انگلستان در زمینه تولید ماشین ‌آلات صنعتی ریسندگی و بافندگی امضا کردند. آن ها طی این توافقنامه، حق تولید انواع ماشین آلات ریسندگی را به سایر کشورها مانند آمریکا و چین داده بودند و همین موضوع زمینه را برای مهاجرت “کیشورو”، پسر صاحب کارخانه به ایالات متحده و پیوستن به صنعت خودرو سازی غرب، فراهم نمود.

تلاش های کیشورو برای ساخت خودروهای مناسب با شرایط ژاپن با تاکید بر نکات مثبت خودروهای خارجی نتیجه داد و در نهایت در سال  ۱۹۳۵ نخستین کارخانه خودروسازی تویوتا، افتتاح شد و سال بعد، لوگوی تویودا به تویوتا تغییر یافت. در واقع کارخانه تویوتا، از دل یک کارخانه ریسندگی بیرون آمد.

این کارخانه دست به دست گشت و حالا برند تویوتا یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید انواع خودرو در کل دنیا شناخته شده است. از وسایل نقلیه کوچک گرفته تا کامیون‌ های بزرگ و با کیفیت، در خط تولید تویوتا قرار می گیرند و حالا تویوتا یکی از سکان داران اصلی تولید خودرو در جهان معرفی می شود.

قطعات یدکی تویوتا

ویژگی های محصولات برند تویوتا

با توجه به سابقه بسیار زیاد برند تویوتا در تولید انواع خودروهای سواری و انواع خودروهای باری و کاری و غیره، انتظار تنوع بسیار زیادی را در خط تولید تویوتا از زمان آغاز فعالیتش تا امروز داریم که انتظار کاملاً به جایی می باشد. تویوتا تنوع محصولی بسیار زیادی در تمامی انواع خودروها دارد. تویوتا، شرکت بسیار بزرگی است که در اکثر کشورهای جهان نمایندگی های خاص خودش را دارد.

البته با توجه به وجود تحریم ها در ایران، انتظار فعالیت تویوتا همانند سابق در کشور ما، اصلاً وجود ندارد اما با این حال هنوز هم می توانیم شاهد مدل های مختلف تویوتا در دست مصرف کنندگان مختلف این برند در سطح کشور باشیم.

تویوتا پریوس هیبریدی ، یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین مدل های فعلی برند تویوتا در کل دنیاست. طراحی، تولید و ارائه این خودرو باعث شده تا  فروش خودروهای هیبریدی تویوتا تا حد خیلی زیادی افزایش پیدا کند.

تهیه و تامین لوازم یدکی برند تویوتا در ایران

همان طور که گفتیم، تحریم ها و فشارهای اقتصادی علیه ایران و افت ارزش پول ایران در دنیا، نوسانات ارزی بسیار شدید داخلی را برای ما به وجود آورده که کمتر کسی را نسبت به فعالیت برای فروش خودروهای برند تویوتا در داخل ایران، تشویق می کند. با این حال ما می دانیم که این خودروها هنوز هم داخلی ایران وجود دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. در مجموعه ما شما می توانید انواع لوازم یدکی تویوتا ، مورد نیازتان را برای مدل های مختلف تویوتا به صورت اورجینال و بدون هیچ گونه محدودیتی، تهیه نمایید.

اطلاعات بیشتر ...