ایران خودرو

فیلـتر

نمایش دادن همه 28 نتیجه

معرفی برند ایران خودرو


برند ایران خودرو یکی از شرکت های بزرگ تولید و مونتاژ انواع صنایع خودرو در ایران می باشد. این شرکت یکی از قدیمی ترین فعالان صنعت خودرو در ایران است که یک برند مردمی و مورد تایید در بازار خودرو ایران نیز می باشد. ایران خودرو، شرکتی با سهامی عام است که در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس و در شهریور ماه همان سال تحت شماره ثبت 8352 و شناسه ملی 10100360794 در اداره ثبت شرکت هاي تهران به ثبت رسید.

اولین تولیدات این شرکت، مربوط به نوعی از اتوبوس ها می شد که آن زمان آن را ال پی می نامیدند. شاسی این اتوبوس ها از آلمان به ایران وارد می شد و با نصب اتاق بر روي آن شاسی در کارخانه شمالی فعلی شرکت ايران‌ خودرو مونتاژ می گردید.

شرکت روتس انگلیس، یکی از اولین شرکت هایی بود که برند ایران خودرو با هدف تولید پیکان در سال 1345 با آن قرارداد بست. در نتیجه این همکاری، از سال 1346 تا 1357 پیکان در مدل هاي مختلف کار، لوکس، جوانان، استیشن و وانت و اتوبوس در مدل ‌هاي اتوبوس 302 شهري، بیابانی و سوپرلوکس و مینی بوس و آمبولانس تولید و به بازار عرضه می شد. ایران خودرو یکی از اولین شرکت های صنایع خودرو در ایران است که با هدف  تولید داخلی قطعات و خودکفایی، شعبات زیادی را با عنوان تولیدات انواع قطعات و لوازم یدکی خودرو در سراسر ایران تاسیس کرد.

قطعات یدکی ایران خودرو

ویژگی محصولات برند ایران خودرو

محصولات برند ایران خودرو یکی از مقاوم ترین، قدرتمندترین و با کیفیت ترین محصولات خودرویی هستند که در ایران عرضه می شوند. کیفیت خودروهای ایران خودرو به حدی بالاست که این شرکت توانست در سال 86 تندیس بلورین در جایزه ملی کیفیت (EFQM) را اذان خود نماید. پیکان، انواع پژو، پژو پارس ELX، سمند ال ايكس،  تندر90 و غیره، از جمله مهم ترین و پرطرفدار ترین محصولات ایران خودرو می باشند.

این مجموعه بارها و بارها به دلیل کیفیت و نبوغی که در طراحی و تولید محصولات خود به کار برده، توانسته جوایز مختلفی را کسب نماید که از جمله  این جوایز می توانیم به مواردی همچون کسب رتبه نخست در شاخص فروش، کسب رتبه نخست در شاخص اشتغال ‌زایی، کسب رتبه دوم در شاخص سودآوري، برترین گروه صنعتی در میان گروه‌ هاي خودروسازي کشور، برگزیده شرکت‌ هاي پیشرو در سراسر کشور اشاره نماییم.

برند ایران خودرو در طراحی و ساخت محصولات خود، استراتژی های موفق ترین و بزرگ ترین شرکت های تولیدی خودرو در جهان را الگوی خود قرار داد و همیشه سعی کرده تا با بهره گیری از بهترین و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا، بتواند، وظیفه و دین خود را نسبت به نیازهای داخلی کشور به انواع خودروهای باکیفیت و مقاوم ادا کند.

خرید عمده لوازم یدکی ایران خودرو

با توجه به موارد ذکر شده، متوجه خواهیم شد که برند ایران خودرو یکی از بزرگ ترین شرکت های ارائه دهنده انواع خدمات خودرو و لوازم یدکی در ایران است. بنابراین دسترسی به نمایندگی های مجاز این برند برای تهیه انواع لوازم یدکی و سایر موارد، اصلاً کار سختی نیست. از این رو مجموعه ما افتخار این را دارد که انواع لوازم یدکی محصولات ایران خودرو را با ضمانت فروش و طی یک بستر امن و استاندارد در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

اطلاعات بیشتر ...