هیوندا

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

معرفی برند هیوندا


برند هیوندا یکی از بزرگ ترین و بهتر بگوییم، سومین شرکت خودرو سازی در جهان معرفی می شود. این شرکت در کشور کره واقع شده و یک شرکت چند ملیتی بزرگ است که در زمینه طراحی و تولید و ارائه انواع خودرو در کل دنیا فعالیت می نماید. هیوندا در ابعاد جهانی، پس از شرکت‌ های تویوتا در کشور ژاپن و گروه فولکس ‌واگن کشور آلمان، و البته در یک جایگاه بالاتر از شرکت جنرال موتور کشور آمریکا قرار دارد. این شرکت بزرگ در سال 1967 توسط فردی به نام چانگ جو-یانگ تاسیس و راه اندازی شده است. دفتر مرکزی و اولیه این برند در شهر سئول کره واقع شده است.

لازم است بدانید که برند هیوندا به حدی بزرگ و قدرتمند است که بخشی از سهام آن در بازارهای بورس کره و بورس لندن مبادله می گردند. شرکت خودروسازی هیوندای، سالیانه بالغ بر ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید می کند و همین مورد آن را به بزرگ ترین شرکت تولید کننده خودرو یکپارچه در کل دنیا تبدیل کرده است. فعالیت های این شرکت در 193 کشور دنیا، از طریق ۶ هزار مرکز فروش و نمایندگی رسمی خدمات، عرضه می گردد. هیوندا یک شرکت تولید کننده فوق العاده بزرگ در سراسر دنیات که تقریباً کمتر شرکتی را می توانید هم رده با این شرکت خودرو سازی پیدا کنید.


قطعات یدکی هیوندا


ویژگی های محصولات برند هیوندا

در باب کیفیت و ویژگی های محصولات مختلف برند هیوندا همین کفایت می کند بدانید که این شرکت بزرگ هم ‌اکنون ۷ مرکز تحقیق و توسعه برای بازارهای بین ‌المللی خود را دارد که از این هفت مرکز، ۳ مرکز آن در کره جنوبی، یک مرکز در آلمان، یک مرکز در ژاپن و یک مرکز نیز در کشور هند فعالیت می کنند.

جالب است بدانید که مرکز هفتم تولید محصولات برند هیوندا، بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه هیوندا است که در ایالت کالیفرنیا واقع است. تمامی فعالیت‌ های این مرکز تنها بر روی تولیدات هیوندای موتور در بازار ایالات متحده آمریکا، تمرکز دارد و این به معنای نهایت شگفتی و بزرگی یک مجموعه می باشد.

هیوندا در زمینه تولیدات انواع خودروها از جمله خودروهای شهری، خودروهای سوپر مینی، خودروهای کامپکت، خودروهای لوکس، خودروهای شرکتی، خودرو های شاسی بلند، خودروهای بیابان گرد، خودروهای اسپورت‌ کوپه، خودرو های مینی ‌ون و انواع خودروها و وسیله های نقلیه تجاری فعالیت های بسیار زیادی دارد. تنوع محصولات برند هیوندا بی نهایت و غیر قابل شمارش می باشد. این برند یکی از برندهایی است که در زمینه کیفیت و تکنولوژی در انواع خودرو، حرف اول را در دنیا می زند.

تامین تجهیزات، قطعات و لوازم یدکی هیوندا در ایران

شرکت های مختلفی هستند که نمایندگی و وظیفه واردات انواع خودروهای هیوندا در ایران را عهده دارند که فعالیت همین شرکت ها نیز با توجه به تحریم ها به شدت تحت الشعاع قرار گرفته است. اما با تمام این محدودیت ها، محصولات از برند پرطرفدار هیوندا در ایران وجود دارند. شما برای تامین انواع تجهیزات و لوازم یدکی محصولات برند هیوندا می توانید بر روی مجموعه دکترماشینت حساب کنید. مجموعه ما این افتخار را دارد که تمامی لوازم یدکی مورد نیاز این خودروها را به صورت اصل و اورجینال، در اختیار شما مصرف کننده گرامی قرار دهد.

اطلاعات بیشتر ...