بنز

فیلـتر

نمایش دادن همه 8 نتیجه

معرفی برند بنز


همه حداقل برای یک بار هم که شده نام برند بنز را شنیده ایم. مرسدس بنز ، یکی از بزرگ ترین و معروف ترین شرکت های طراحی تولید انواع خودرو است که کارخانه اصلی و شعبه مرکزی آن در اشتوتگارد آلمان واقع شده و این برند خودرو، یک برند آلمانی با کیفیت و عالی در کل جهان می باشد. این شرکت یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه خودرو سازی دایملر- آگ می باشد.

در سال ۱۹۲۶ شرکت دایملر-بنز از ادغام دو شرکت دایملر-موتورن-گیزلشافت (دِ. اِم. گِ) و “بنز اند سی” تأسیس شد و از تاریخ ۲۸ ژوئن ۱۹۲۶ کارخانجات دو شرکت، تولیدات خود را، با برند مرسدس-بنز، به بازار عرضه کردند. شما می توانید نام برند بنز را در کنار سه گزینه آئودی و ب‌ام‌و و پورشه قرار دهید. این چهار خودرو را با عنوان چهار خودروساز مشهور و لوکس آلمانی در دنیا می شناسند. این خودرو سازان پرفروش‌ ترین خودروسازانی هستند که در زمینه طراحی و تولید انواع خودرو لوکس در جهان، ‌فعالیت می کنند.

محبوبیت برند بنز به صورت جهانی مطرح می شود و این برند نه فقط در کشور آلمان، بلکه در کل دنیا یک برند بسیار پرطرفدار و لاکچری معرفی می شود. خوشبختانه مرسدس بنز یکی از خودروهایی بود که از همان ابتدای تولید وارد ایران شد و در ایران نیز نمایندگی های مجاز خاص خود را داشت و به صورت رسمی در کشو‌ر ما فعالیت می کرد. تا اینکه ابتدای دهه نود، اوضاع کاملاً تغییر کرد و واردات خودرو  دستخوش تغییرات بسیار شدیدی شد.

مسئله، تحریم‌های سیاسی-اقتصادی، مهم ترین عاملی بود که که واردات خودرو به ایران را تحت تأثیر قرار داد و توانست، فروش مرسدس بنز را در ایران با محدودیت بسیار شدید روبرو کند و متاسفانه این شرایط همچنان نیز ادامه دارد.

قطعات یدکی بنز

ویژگی های محصولات برند بنز

برند بنز ، مهم ترین و بهترین الگویی است که می توانیم با عنوان یک شرکت طراحی و تولیدات انواع خودرو از آن نام ببریم. این برند در عین حفظ اصالت همیشگی خود در طراحی محصولات، همیشه از بهترین، با کیفیت ترین و بروزترین تکنولوژی ها برای ساخت خودروهای خود استفاده می کند و تا به امروز توانسته جایگاه خود را در سمت قدرت در بازار جهانی خودرو به خوبی حفظ نماید. برند بنز بدون هیچ حرکت رو به کاهش، همچنان یکی از قدیمی ترین ها و اصیل ترین های صنعت خودرو در جهان می باشد.

قدرت موتور، امنیت خودرو و کیفیت کارایی و از همه مهم تر، لوکس بودن محصول، از مهم ترین ویژگی های خودروهای برند بنز است.

خرید لوازم یدکی برند مرسدس بنز در ایران

با تمامی محدودیت هایی که درباره خرید خودروهای برند بنز در ایران مطرح شد، اما باز هم نمایندگی ها و مکان هایی هستند که بر طبق اصول رفتاری درست، دال بر تامین نیاز داخل مشتری، انواع لوازم یدکی خودرو و تجهیزات مربوط به این برند لوکس را در اختیار شما قرار خواهند داد.

مجموعه ما نیز با هدف جلب رضایت مشتری و تامین نیازهای داخلی، این افتخار را دارد که در زمینه تامین انواع لوازم یدکی مربوط به برند بنز، فعالیت استاندارد و کاملاً مجاز و قانونی داشته و در خدمت شما عزیزان باشد.

اطلاعات بیشتر ...