ام وی ام

فیلـتر

نمایش 1–28 از 1281 نتیجه

لوازم یدکی ام وی ام


برند ام وی ام یا همان مدیران خودرو ، یکی از شرکت‌‌های صنایع خودرو سازی در ایران ‌می‌باشد. این شرکت بزرگ در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. ام وی ام با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه خودرو و صنعت خودروسازی، روز به روز پیشرفت کرد و حالا یکی از بزرگ ترین شرکت‌‌های صنایع خودرو در ایران ‌می‌باشد.

کارخانه ام وی ام در زمینی به اندازه ۵۰۰.۰۰۰ متر مربع واقع شده و در حال حاضر بیش از 4500 نیرو در مدیران خودرو، مشغول به کار هستند و این شرکت یکی از بزرگ ترین مراکز اشتغال زایی در ایران به حساب ‌می‌آید. ام وی ام، بیش از ۱۴۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد و بیش از دویست هزار نفر، محصولات مدیران خودرو را به عنوان وسیله نقلیه خودشان انتخاب نموده اند.

برند ام وی ام یک شرکت بین المللی ‌می‌باشد که مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی را اساس و بنیاد کار خود قرار داده است. مهم ترین الگوی مدیران خودرو در صنعت ماشین، شرکت‌‌های موفق و بزرگ دنیا هستند که در راستای همین هدف، از متخصصین مختلف، در کشورهایی مانند چین و سایر کشورها برای همکاری با خودشان دعوت نموده اند. ” حق با مشتری است “، مهم ترین شعار و الگوی رفتاری سران مدیران خودرو با مشتریان ‌می‌باشد.

ام وی ام

محصولات تولیدی برند ام وی ام

اکثر محصولات تولیدی برند ام وی ام در تنوع بسیار زیادی، وارد بازار ‌می‌شوند. این شرکت با الگوبرداری از موفق ترین شرکت‌‌های صنایع خودرو دنیا، توانسته است در مسیرهای درست و مهم حفاظت از محیط زیست و سلامت جانی مصرف کنندگان، قدم‌‌های استواری بردارد.

دریافت استاندارد آلایندگی EU IV در تابستان سال ۱۳۹۲، یکی از مهم ترین دستاوردهای برند ام وی ام در تولیدات و عرضه محصولات خود بود. دانش محوری، فرآیند گرایی و بهبود مستمر، یکی از مهم ترین اهداف و استراتژی‌‌هایی است که ام وی ام دائماً در حال اجرای آن‌‌ها ‌می‌باشد. تمام تلاش ام وی ام این است تا بتواند محصولاتی در خور و شایسته سلیقه مشتریان داخلی و خارجی خود، طراحی کرده و روانه بازار نماید.

از این رو، در این مسیر سعی دارد تا با ارائه مدل‌‌های کم مصرف، ایمن، زیبا و متنوع و در عین حال مقرون به صرفه و خوش قیمت، یکه تاز میدان تولیدات انواع صنایع خودرویی باشد. این برند پرطرفدار به خاطر کیفت خدمات پس از فروشی که برای محصولات خود در نظر ‌می‌گیرد، یکی از پرطرفدارترین برندهای خودرو در ایران ‌می‌باشد. خودروهای ام وی ام 110، ام وی ام 315، ام وی ام 530، ام وی ام 550، ام وی ام 110، ام وی ام آریزو 5، ام وی ام آریزو 6، ام وی ام ایکس 22، ام وی ام ایکس 33، ام وی ام ایکس 55، ام وی ام چری، ام وی ام تیگو 5، ام وی ام تیگو 7، ام وی ام تیگو 8 از مهم ترین مدل‌‌های این خودروها هستند.

خرید لوازم یدکی ام وی ام

با توجه به همه گیر بودن و پرطرفدار بودن برند ام وی ام در ایران، محصولات این شرکت، به تعداد زیاد در دسترس عموم قرار دارند. اگر صاحب خودرو ام وی ام هستید، بهتر است که برای تهیه و خرید انواع لوازم یدکی ام وی ام، از نمایندگی‌‌های مجاز همین برند اقدام نمایید. مجموعه فروشگاه اینترنتی دکترماشینت، به عنوان یکی از نمایندگی‌‌های فعالی ام وی ام، آماده خدمات رسانی و تامین انواع لوازم یدکی محصولات مدیران خودرو به شما عزیزان ‌می‌باشد.

اطلاعات بیشتر ...