لیفان

فیلـتر

نمایش 1–28 از 394 نتیجه

خرید لوازم یدکی لیفان


برند لیفان یکی از شرکت‌‌های تولید کننده انواع خودرو است که مرکز فعالیت این شرکت را کشور چین معرفی ‌می‌کنند. این شرکت فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع خودرو از سال 2005 میلادی آغاز نموده و تا امروز هم ادامه دارد. این شرکت به عنوان یکی از مهم ترین شرکت‌‌های ایجاد اشتغال در چین، حدود ۱۳۶۵۳ پرسنل متخصص و ساده را استخدام نموده در سال 2009 میلادی، رتبه 88 را در بین شرکت‌‌های خودروسازی چینی به خود اختصاص داده است.

سدان‌‌های کوچک، ون‌‌های کوچک و خودروهای‌‌هاچ بک، از مهم ترین انواع خودروهایی هستند که توسط برند لیفان طراحی و تولید ‌می‌گردند. یک نکته جالب درباره خودروسازی لیفان این است که این برند در بیرون از مرزهای چین با نام یک شرکت خودروسازی بسیار فعال شناخته شده است؛ اما جالب است بدانید که این شرکت در داخل خود چین به تولید انواع نوشیدنی‌‌های الکلی، انواع کفش ورزشی و انواع دوچرخه نیز ‌می‌پردازد.

در رده شرکت‌‌های صادر کننده خودرو در چین، لیفان، رتبه سوم را به خود اختصاص داده است اما لازم است بدانید که همین رتبه نیز آن را به یک برند معتبر و مورد تایید در زمینه طراحی و تولید انواع خودرو تبدیل نموده است.


لوازم یدکی لیفان


ویژگی خودروهای برند لیفان

ورود خودروهای برند لیفان در ایران توسط یک مجموعه خودروسازی و مونتاژ معروف با نام کرمان خودرو انجام ‌می‌شود. از جمله پرطرفدارترین محصولات لیفان در ایران ‌می‌توانیم به مواردی همچون لیفان ۶۲۰ و لیفان ۵۲۰ (توقف تولید) و لیفان ایکس۶۰ و لیفان x50 و لیفان ۸۲۰ اشاره نماییم. مسئولیت تامین این مدل‌‌ها برند لیفان در بازار داخلی بر عهده شرکت کرمان خودرو ‌می‌باشد.

حقیقتاً درباره لیفان باید این موضوع مطرح شود که این برند با تمام تلاش‌‌هایی که در زمینه بالا بردن کیفیت محصولات خود در خظ تولید و طراحی داشت اما در خیلی از مواقع نتوانست آن طور که باید و شایسته است از پس این مسئولیت برآید و از این رو خیلی از محصولات لیفان، با مشکلات و محدودیت‌‌های جدی مواجه ‌می‌شدند که این موضوع مصرف کننده به شدت سردرگم ‌می‌کرد.

با این اوصاف، برند لیفان، محصولات با کیفیت و خوب زیادی هم دارد که اتفاقاً در سطح دنیا پرطرفدار هم هستند. مثلاً عواملی مانند قیمت مناسب، ظاهر زیبا و مدرن، امکانات مناسب، کیفیت ساخت مناسب نسبت به قیمت و ارگونومی و تعلیق عالی، مواردی هستند که لیفان را به یک برند قابل قبول در بازارهای داخلی و خارجی تبدیل ‌می‌نماید.

تامین قطعات و لوازم یدکی لیفان

با توجه به ایراداتی که ممکن است در طراحی، مونتاژ و ساخت خودروهای لیفان ایجاد شود، احتیاج به لوازم یدکی و قطعات مختلف این خودرو، از حد استاندارد بالاتر خواهد بود.

شما ‌می‌توانید برای تهیه و تامین قطعات و لوازم یدکی خودرو لیفان بر روی مجموعه ما حساب باز کنید؛ چرا که ما به عنوان یک مجموعه تامین کننده انواع قطعات و لوازم یدکی خودرو، ‌می‌توانیم تمامی لوازم مورد نیاز شما را به صورت اورجینال و اصل در خدمت تان قرار دهیم.

اطلاعات بیشتر ...