جیلی

فیلـتر

نمایش 1–28 از 57 نتیجه

لوازم یدکی جیلی


برند جیلی یکی از شرکت‌‌های بزرگی است که در زمینه طراحی، تولید و ارائه انواع خودرو در کشور چین فعالیت ‌می‌کند. این برند عموماً با نام لاتین Zhejiang Geely Holding Group نیز شناخته شده است. جیلی یک شرکت خصوصی در چین است که عموماً بعد از سه برند بی ‌وای ‌دی، چری و گریت وال، چهارمین شرکت خصوصی خودرو سازی است که در این کشور فعالیت ‌می‌کند و محصولات آن به شدت مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

شرکت جیلی فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع خودرو از سال ۱۹۸۶ در شهر تایژو، استان چجیانگ چین آغاز کرد و مالک خصوصی این برند نیز هولدینگ بزرگ جیلی در چین ‌می‌باشد. عبارت جیلی را ‌می‌توانیم به صورت «مبارک» و «خوش شانس» ترجمه کنیم و خیلی‌‌ها هم معتقد هستند که این عبارت به استراتژی جیلی و جایگاه فعلی او در صنعت خودروسازی جهان، کاملاً برازنده است؛ چرا که برند جیلی در مدت بسیار کمی توانسته در رده ده شرکت بزرگ تولید کننده خودرو در جهان قرار بگیرد و طبیعتاً این جایگاه در بازار جهانی خودرو برای یک برند نوپا و تازه تاسیسی مانند جیلی، عین خوش شانسی معنا خواهد شد.


لوازم یدکی جیلی


ویژگی‌‌های محصولات و خودروهای برند جیلی

با توجه به تاریخچه کوتاهی که در باب برند جیلی خدمت تان عرض کردیم، ‌می‌توانیم دریابیم که بارزترین مشخصه ای که ‌می‌توانیم جیلی را با آن توصیف کنیم، ریسک بالا و جاه طلبی بسیار زیاد است که خوشبختانه این دو صفت توانست جیلی را به جایگاه مناسبی در عرصه جهانی خودرو برساند.

برند جیلی، پلتفرم تمام الکتریکی محصولات خود را با نام PMA ایجاد کرده که نسخه‌ پیشرفته CMA ولوو است. او قصد دارد که از این پلتفرم برای پشتیبانی از خودروهای الکتریکی جئومتری، Lynk & Co، ولوو و احتمالاً حتی مدل ‌های لوتوس استفاده کند.

جیلی توانسته بود که با سرمایه گذاری در شرکت‌‌های بزرگ طراحی و تولید خودرو، محصولات بسیار با کیفیت و پرطرفداری را به نام برند خود به ثبت برساند و این موضوع یکی از هوشمندانه ترین گام‌‌هایی بود که جیلی در مسیر موفقیت خود برداشت. جیلی علاوه بر دغدغه‌‌های معمولی که در لیست اهداف تمامی کمپانی‌‌های معروف خودرو در جهان قرار دارد، دغدغه تنوع و نوآوری در صنعت خودرو را نیز در سر ‌می‌پروراند و شما ‌می‌توانید شاهد ردی از همین نوآوری‌‌ها و افکار نو در محصولات برند جیلی باشید.

تهیه لوازم یدکی خودرو جیلی

با توجه به محدودیت‌‌هایی که در حال حاضر، بازار داخلی ایران را در مقابله با ورود انواع خودروهای خارجی، تهدید ‌می‌کند، طبیعتاً خرید خودروهای خارجی، ‌می‌تواند ریسک بزرگی محسوب شود چرا که تحریم‌‌ها هر لحظه ‌می‌توانند مانع از ورود قطعات و لوازم یدکی این محصولات به ایران شوند.

با این تفاسیر، مجموعه ما این توانایی را دارد که تمامی قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز خودروهای جیلی را به صورت کاملاً اورجینال و بدون هیچ گونه محدودیت و مشکلی، در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در واقع شما با خیال راحت ‌می‌توانید قطعات و لوازم یدکی جیلی مورد نیاز خودتان را بدون هیچ پیش زمینه ای از ما بخواهید.

اطلاعات بیشتر ...